Küçük Bebek Bakımı

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Bebek bakımı ile ilgili olan bu oyun çocukların gerçek yaşamla çok daha iç içe olmasını sağlayacak.

 Çocuklar tarafından sevilerek oynanacak olan bu eğitici oyun çocukların aile içindeki rolleri çok daha kolay ve sağlıklı bir şekilde öğrenmelerine ortam hazırlayacak. Bu bebek bakımı oyunu sayesinde çocuklar bazı bilgileri yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı elde etmiş olacaklar. Çocukların bez bağlama, temiz elbise giydirme, banyo yaptırma, yemek yedirme, uyutma ve benzeri gibi şeyleri görerek öğreneceği bu eğitici oyun kardeşi olanlar için daha yararlı olacaktır. Çünkü bu oyunda çocuklar öğrendikleri bilgileri günlük yaşamda da kullanmak isteyecekler. Anne veya babalarının gözetiminde öğrendiklerini yapmaya çalışan çocuklar kendilerini hem güvende hissedecekler hemde bir şeyler başarabilme ve bir işe yarama duygusuna kapılarak kendilerini çok daha mutlu hissedecekler.

 Çocukların eğlenerek oynayacağı bu harika oyunun içinde bulunan farklı mekan ve özellikler çocukların dikkatini çekecek. Çocuklar bu oyun sayesinde hem eğlenmiş olacak hemde zamanı verimli kullanmış olacak. Bu yönü ile anne ve babaları da mutlu eden oyun onların da beğenisini kazanmayı başarmıştır. Herkes tarafından onaylanan bu faydalı oyun oldukça farklıdır da.

 Çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecek bu oyunu indirerek siz de onlara katkı sağlamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise siz de bu harika oyunu hiç zaman kaybetmeden hemen indirin. 

Küçük Bebek Bakımı indir